Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Junior

Ημιτελικοί αγώνες Τζούνιορ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/10/1718:15ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/10/1719:15ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.1-1
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/10/1709:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/10/1709:30ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-7
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/10/1710:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-7
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/10/1710:45ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-6
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/10/1712:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.7-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/10/1712:00, ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΑΚΙΤΣΗΣ Μ.8-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/10/1709:30ΑΝΔΡΕΟΥ Α.1-2
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/1710:00ΚΑΖΑΣ Ι.0-9
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/10/1710:45ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΒΑΛΑΚΙΤΣΗΣ Μ.0-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/10/1710:45ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή29/10/1710:45ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.5-3
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/1711:30ΚΑΖΑΣ Ι.3-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή29/10/1712:15ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.12-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη15/11/1715:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή12/11/1710:45ΚΑΖΑΣ Ι.2-3
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή12/11/1710:45ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή12/11/1712:00ΚΑΖΑΣ Ι.2-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο18/11/1710:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΑΚΙΤΣΗΣ Μ.0-12
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/11/1709:30ΚΑΖΑΣ Ι.10-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/11/1710:45ΚΑΖΑΣ Ι.2-5
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/11/1712:00ΚΑΖΑΣ Ι.2-3
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη20/12/1716:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο02/12/1709:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο02/12/1710:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-5
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/12/1718:15ΚΑΖΑΣ Ι.1-7
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/12/1709:30ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.4-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/12/1709:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-2
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή03/12/1710:00ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.2-3
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/12/1710:30ΓΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΛΙΟΣ Ν.13-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/12/1710:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/12/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.0-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/12/1716:15ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.0-4
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/12/1709:30ΓΑΡΡΗΣ Α.5-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/12/1709:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/12/1710:45ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-7
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/12/1710:45ΓΑΡΡΗΣ Α.5-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/12/1712:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.7-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη03/01/1816:00ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/12/1714:00ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/12/1714:00ΓΑΡΡΗΣ Α.1-6
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο23/12/1714:15ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.1-2
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/12/1715:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.1-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/12/1715:15ΓΑΡΡΗΣ Α.2-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο23/12/1715:30ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.3-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/12/1716:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.0-3
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/12/1716:30ΓΑΡΡΗΣ Α.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/01/1810:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.2-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή14/01/1810:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.0-10
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή14/01/1810:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ZHUKA S.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/01/1811:15ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.4-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή14/01/1811:15ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.1-8
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή14/01/1811:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ZHUKA S.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή28/01/1810:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.7-1
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη31/01/1816:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/01/1818:15ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΛΙΟΣ Ν.2-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/01/1809:45ΓΑΡΡΗΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.9-1
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/01/1810:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.3-5
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή21/01/1810:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.1-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/01/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-2
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/01/1811:15ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΚΡΟΚΟΣ Π.0-3
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/01/1812:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ZHUKA S.2-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/01/1812:30ΓΑΡΡΗΣ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/02/1810:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.6-3
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή25/02/1810:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑ Κ.1-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/02/1810:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ZHUKA S.1-8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/02/1811:15ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ZHUKA S.0-1
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή25/02/1811:15ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑ Κ.0-9
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή25/02/1811:15ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/02/1812:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ZHUKA S.1-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο31/03/1813:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.7-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/03/1818:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-3
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/03/1809:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.5-1
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/03/1809:30ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.0-6
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/03/1810:45ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.3-10
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/03/1810:45ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.1-3
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή18/03/1810:45ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.1-1
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/03/1812:00ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.2-5
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/03/1813:15ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.7-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο24/03/1813:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-3
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο24/03/1813:30ΚΑΖΑΣ Ι.2-1
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο24/03/1814:30ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο24/03/1814:45ΣΕΛΛΗ Α.4-2
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο24/03/1816:00ΚΑΖΑΣ Ι.1-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο24/03/1818:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη28/03/1815:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη28/03/1816:15ΣΕΛΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/04/1812:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/04/1813:30ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.2-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/04/1814:45ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/04/1816:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.8-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/04/1817:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.10-1
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/04/1809:30ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.5-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή22/04/1810:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-10
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/04/1810:45ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.5-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη25/04/1815:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.2-5
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη25/04/1815:30ΣΕΛΛΗ Α., ΚΑΖΑΣ Ι.5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη25/04/1816:45ΣΕΛΛΗ Α., ΚΑΖΑΣ Ι.0-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη25/04/1816:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.12-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη25/04/1818:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.1-3
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο28/04/1812:30ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-3
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/04/1812:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-5
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/04/1812:00ΣΕΛΛΗ Α., ZHUKA S.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΤετάρτη02/05/1817:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.2-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠέμπτη03/05/1815:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠέμπτη03/05/1817:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.1-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή06/05/1810:00ΛΙΑΔΗΣ Κ., ZHUKA S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-1
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή06/05/1810:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α.1-6
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή06/05/1811:15ΛΙΑΔΗΣ Κ., ZHUKA S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη09/05/1819:15ΣΕΛΛΗ Α., ZHUKA S.3-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή20/05/1816:00ZHUKA S., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη09/05/1815:30ΣΕΛΛΗ Α.0-7
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη09/05/1816:45ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α.9-1
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη09/05/1818:00ΣΕΛΛΗ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο12/05/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α.1-3
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/05/1809:30ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ZHUKA S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-6
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή13/05/1810:00ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-2
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/05/1810:45ΣΕΛΛΗ Α., ZHUKA S.6-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή13/05/1811:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-4