Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
Κ14


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο29/09/1812:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο29/09/1813:45
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή30/09/1810:30
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή30/09/1811:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή30/09/1812:15


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο06/10/1812:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/10/1810:30
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/10/1812:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη10/10/1815:45
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΝΕΝΗΤΩΝΤετάρτη10/10/1816:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/10/1813:30
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/10/1810:30
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή14/10/1810:30
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/10/1812:15
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή14/10/1812:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο27/10/1810:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο27/10/1811:45
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1812:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1813:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1815:15


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη31/10/1815:45
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο03/11/1812:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο03/11/1812:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή04/11/1810:30
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή04/11/1812:15


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο24/11/1812:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/11/1810:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣΕΝΤΑΚυριακή25/11/1810:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/11/1811:45
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/11/1812:15


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο08/12/1812:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο08/12/1812:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο08/12/1812:30
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή09/12/1812:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή09/12/1812:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη12/12/1816:00
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο15/12/1810:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο15/12/1812:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή16/12/1810:00
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή16/12/1812:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο22/12/1810:30
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο22/12/1812:00
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο22/12/1812:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο22/12/1813:45
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή23/12/1812:15