Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
Κ12


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-5
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1812:15ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.4-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1813:30ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)7-3
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1813:45ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1810:00ZHUKA S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-11
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1811:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1813:00ZHUKA S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)10-3
Ρεπό: Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/11/1812:00ΚΑΖΑΣ Ι.12-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/11/1813:30ΣΕΛΛΗ Α.2-5
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/11/1810:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.0-10
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/11/1810:30ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.0-5
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/11/1812:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/11/1812:45ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.1-5
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή16/12/1814:300-3 α.α.
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο01/12/1812:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.3-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/12/1813:30ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.0-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.6-0
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή02/12/1810:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΤΖΕΤΑ Κ.4-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1810:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.6-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1812:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-6
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 10-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο05/01/1912:30ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-5
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/01/1910:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΒΛΑΜΗΣ Α., ΤΖΕΤΑ Κ.3-1
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/01/1912:00ZHUKA S., ΤΖΕΤΑ Κ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.8-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΠέμπτη17/01/1915:15ΤΖΕΤΑ Κ.0-6
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη06/02/1916:00ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη06/02/1917:30ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.2-2
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο19/01/1912:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.0-3
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο19/01/1914:00ΤΖΕΤΑ Κ.12-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο19/01/1916:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-7
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή20/01/1910:30ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή20/01/1910:30, ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.12-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή20/01/1912:30ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 201700/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/02/1914:45ΑΝΔΡΕΟΥ Α.0-1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/02/1916:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.1-4
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/02/1910:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)13-1
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/02/1910:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)6-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/02/1911:45ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/02/1911:45ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/02/1912:00ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.3-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/02/1910:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/02/1910:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.3-3
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη20/02/1915:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.11-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη20/02/1916:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.0-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/02/1916:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.0-3 α.α.
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη20/03/1917:30ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-6
Ρεπό: A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο09/03/1912:00ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-3
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο09/03/1913:30ΤΖΕΤΑ Κ.0-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο09/03/1913:30ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.6-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο09/03/1915:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.1-9
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο09/03/1915:15ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.1-10
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο09/03/1916:45ΤΖΕΤΑ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 200/00/0000:000-3 α.α.
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο30/03/1910:30ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.4-1
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο30/03/1912:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.4-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο30/03/1913:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.2-4
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο30/03/1914:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.1-0
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή31/03/1910:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή31/03/1913:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη10/04/1916:00ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)6-0
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη10/04/1916:30ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-5
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη10/04/1918:15ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη17/04/1916:00ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη17/04/1916:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.3-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη17/04/1918:15ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-9
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ0-3 α.α.
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/04/1912:00ΤΖΕΤΑ Κ.1-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/04/1915:30ΣΕΛΛΗ Α.4-0
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/04/1915:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.4-1
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤρίτη30/04/1917:00ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠαρασκευή10/05/1915:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤρίτη21/05/1917:30
Ρεπό: Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο04/05/1912:00
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο04/05/1912:00
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/05/1911:00
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/05/1915:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη08/05/1915:45
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη08/05/1918:15
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤρίτη07/05/1916:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤρίτη07/05/1918:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο11/05/1912:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/05/1910:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/05/1912:15
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή12/05/1917:30
Ρεπό: ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤρίτη14/05/1916:30
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤρίτη14/05/1918:00
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη15/05/1915:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη15/05/1916:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη15/05/1918:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη15/05/1919:30
Ρεπό: Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο18/05/1912:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο18/05/1912:00
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/05/1910:30
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/05/1910:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/05/1912:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/05/1912:00
Ρεπό: Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ