Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
Κ12


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1812:15
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1813:30
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1813:45
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1810:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1811:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1813:00
Ρεπό: Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/11/1812:00
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/11/1813:15
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/11/1813:30
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/11/1810:00
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/11/1811:15
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/11/1812:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/11/1812:45
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/12/1812:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/12/1813:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/12/1815:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1810:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1812:00
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1813:30
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/12/1815:00
Ρεπό: ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ
Ρεπό: A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
Ρεπό: Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ
Ρεπό: ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ
Ρεπό: Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ