Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016 - 2017
Παίδων

Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/09/1615:003-0 α.α.
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή18/09/1610:00ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-7
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή18/09/1610:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ.7-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή18/09/1612:000-3 α.α.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/09/1612:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΚΩΤΣΙΑΣ Μ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή18/09/1612:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-7


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή25/09/1610:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.6-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή25/09/1610:00ΓΑΡΡΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.1-13
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/09/1610:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΚΩΤΣΙΑΣ Μ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.8-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/09/1612:000-3 α.α.
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή25/09/1612:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.5-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή25/09/1612:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή02/10/1610:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α.1-10
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή02/10/1610:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚυριακή02/10/1610:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α.5-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή02/10/1610:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΚΩΤΣΙΑΣ Μ.0-9
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή02/10/1612:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή02/10/1612:00ΓΑΡΡΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ.12-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή16/10/1610:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΩΤΣΙΑΣ Μ.1-3
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή16/10/1610:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΓΑΡΡΗΣ Α.0-7
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή16/10/1610:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ Θ., ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο.14-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή16/10/1612:000-3 α.α.
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή16/10/1612:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΓΑΡΡΗΣ Α.6-3
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή16/10/1612:00ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ Θ., ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.0-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ0-3 α.α.
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή06/11/1610:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.0-13
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή06/11/1610:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.6-0
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή06/11/1610:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή06/11/1612:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.9-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή06/11/1612:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.0-10


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη17/11/1615:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-6
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη17/11/1615:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΓΑΡΡΗΣ Α.7-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή20/11/1610:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-3
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή20/11/1612:00ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο., ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή20/11/1612:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Π., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.6-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ0-3 α.α.
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή04/12/1610:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Ι., ΜΗΛΙΟΣ Ν.6-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή04/12/1610:00ΓΑΡΡΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.6-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή04/12/1610:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Π.4-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή04/12/1612:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΑΡΡΗΣ Α.0-9
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή04/12/1612:00ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.0-3 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ3-0 α.α.
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή05/02/1711:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.0-2
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/02/1711:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.5-0
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή05/02/1711:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.7-0
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή05/02/1711:30ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.1-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/02/1709:30ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Π.2-1
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή19/02/1710:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.0-8
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή19/02/1710:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-11
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/02/1710:00ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.2-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/02/1711:30ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.1-7


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ0-3 α.α.
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή12/03/1711:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)5-0
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή12/03/1711:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Π., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/03/1711:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/03/1716:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή02/04/1710:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)10-1
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή09/04/1712:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.8-0
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣΘΥΜΙΑΝΩΝΔευτέρα10/04/1716:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-5
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣάββατο29/04/1711:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΣΕΛΛΗ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-3