Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016 - 2017
1ος Όμιλος Junior

2ος Όμιλος Junior >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 - ΚΟΦΙΝΑΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή27/11/1609:15ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.12-0
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/11/1610:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-4
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή27/11/1612:30ΓΑΡΡΗΣ Α.0-3
ΠΑΧ 3 - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/11/1612:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-1
Ρεπό: Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο10/12/1617:30ΓΑΡΡΗΣ Α.0-6
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/1610:30ΓΑΡΡΗΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/1611:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.5-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΧ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή11/12/1612:00ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο14/01/1716:15ΓΑΡΡΗΣ Α.1-6
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/01/1709:45ΓΑΡΡΗΣ Α.0-0
ΠΑΧ 3 - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/01/1711:00ΓΑΡΡΗΣ Α.5-1
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/01/1711:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.2-0
Ρεπό: Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΠΑΧ 3ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/1709:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-11
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - ΚΟΦΙΝΑΣ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/1710:15ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-1
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/01/1710:45ΓΑΡΡΗΣ Α.16-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/1711:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-4
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή26/03/1709:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-3
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΑΧ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή26/03/1710:45ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-7
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή26/03/1712:00ΣΕΛΛΗ Α.1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή26/03/1712:15ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη19/04/1716:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη20/04/1715:15ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.5-0
ΠΑΧ 3 - ΚΟΦΙΝΑΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη20/04/1717:15ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.10-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠέμπτη27/04/1716:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή23/04/1709:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή23/04/1710:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-7
ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή23/04/1710:30ΓΑΡΡΗΣ Α.4-6
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή23/04/1711:45ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΠΑΧ 3

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο06/05/1710:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-5
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/05/1709:30ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.4-1
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή07/05/1709:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.9-0
ΠΑΧ 3 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/05/1709:30ΑΝΔΡΕΟΥ Α.1-4
Ρεπό: ΚΟΦΙΝΑΣ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΤετάρτη10/05/1715:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.1-1
ΠΑΧ 3 - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη10/05/1717:15ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-9
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠέμπτη11/05/1716:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.7-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη11/05/1716:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.4-2
Ρεπό: Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ