Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 12:00 | 1-3 |
2. | ΚΥΠΕΛΛΟ (1η φάση) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 25/10/23 | 15:30 | 0-3 |
3. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | 1-5 |
4. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:00 | 1-3 |
5. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:30 | 2-7 |
6. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 1-0 |
7. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 3-1 |
8. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 2-1 |
9. | Πρωτάθλημα Κ 12 (1η αγ.) | ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 14:00 | 8-1 |
10. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ Π.Σ. - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 2-0 |
11. | Πρωτάθλημα Κ 12 (3η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:45 | 5-1 |
12. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΣΕΝΤΑ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 1-3 |
13. | Πρωτάθλημα Κ 12 (4η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ / ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 10:00 | 0-4 |
14. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 3-2 |
15. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-1 |
16. | Πρωτάθλημα Κ 12 (2η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:00 | 0-4 |
17. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 1-0 |
18. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 0-5 |
19. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 0-3 |
20. | Πρωτάθλημα Κ 12 (5η αγ.) | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:30 | 8-1 |
21. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 5-4 |
22. | Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ Π.Σ. | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-5 |
23. | Πρωτάθλημα Κ 12 (7η αγ.) | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:15 | 3-1 |
24. | Play Out Β΄ Κατηγορίας (1η αγ.) | ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 3-5 |
25. | Πρωτάθλημα Κ 12 (6η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 3 | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | |
26. | Play Out Β΄ Κατηγορίας (2η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | 5-3 |
27. | Play Out Β΄ Κατηγορίας (3η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 2-4 |
28. | Play Out Β΄ Κατηγορίας (4η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:00 | 3-2 |
29. | Play Out Β΄ Κατηγορίας (5η αγ.) | Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 14:00 | 1-2 |
30. | Play Out Β΄ Κατηγορίας (6η αγ.) | Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 18:00 | |
31. | Πρωτάθλημα Κ 12 (8η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 09:30 | |
32. | Πρωτάθλημα Κ 12 (9η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | |||||
33. | Πρωτάθλημα Κ 12 (10η αγ.) | ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | |||||
34. | Πρωτάθλημα Κ 12 (11η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 | |||||
35. | Πρωτάθλημα Κ 12 (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | |||||
36. | Πρωτάθλημα Κ 12 (13η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ |