Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 9 από 134 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο (1η φάση)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή23/09/1816:303-1
2.Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή30/09/1817:002-2
3.Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή07/10/1816:301-5
4.Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο13/10/1816:301-0
5.Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:004-1
6.Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή04/11/1815:004-2
7.Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/11/1814:000-4
8.Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή25/11/1815:001-2
9.Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή02/12/1815:001-1
10.Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή09/12/1815:002-1
11.Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο15/12/1815:002-2
12.Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή13/01/1913:302-0
13.Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο19/01/1915:000-0
14.Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή27/01/1915:001-0
15.Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο02/02/1915:000-0
16.Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή10/02/1915:000-5
17.Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/02/1915:000-1
18.Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00
19.Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή03/03/1915:00
20.Κύπελλο (3η φάση)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο09/03/1915:00
21.Α΄ Κατηγορία (19η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30
22.Α΄ Κατηγορία (20η αγ.)Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή24/03/1916:00
23.Α΄ Κατηγορία (21η αγ.)Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο30/03/1917:00
24.Α΄ Κατηγορία (22η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή07/04/1917:00