Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 134 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο (1η φάση)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή23/09/1816:300-3
2.Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο29/09/1817:003-1
3.Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή07/10/1816:301-0
4.Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο13/10/1816:303-2
5.Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1816:301-3
6.Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή04/11/1815:002-1
7.Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο17/11/1815:000-4
8.Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή25/11/1815:001-0
9.Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή02/12/1815:001-1
10.Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή09/12/1816:152-2
11.Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή16/12/1815:002-2
12.Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/01/1915:000-0
13.Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο19/01/1915:000-3
14.Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο26/01/1915:000-3
15.Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/02/1915:001-1
16.Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή10/02/1915:003-1
17.Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο16/02/1915:003-1
18.Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή24/02/1915:303-0
19.Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή03/03/1915:300-2
20.Α΄ Κατηγορία (19η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή17/03/1915:302-0
21.Α΄ Κατηγορία (20η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή24/03/1916:000-1
22.Α΄ Κατηγορία (21η αγ.)Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή31/03/1917:00
23.Α΄ Κατηγορία (22η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο06/04/1917:00