Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 5 από 17 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΙΧΑΛΩΝ 7 ΧΙΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 55 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1900)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α΄ ΌμιλοςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1Σάββατο29/12/1815:00
2.Α΄ ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΣάββατο29/12/1815:00
3.Α΄ ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2Σάββατο29/12/1815:35
4.Α΄ ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΣάββατο29/12/1815:35
5.Α΄ ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΣάββατο29/12/1816:15
6.Α΄ ΌμιλοςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Σάββατο29/12/1816:15
7.Α΄ ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2Σάββατο29/12/1816:50
8.Α΄ ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1Σάββατο29/12/1816:50
9.Α΄ ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Σάββατο29/12/1817:25
10.Α΄ ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΣάββατο29/12/1817:25
11.Β΄ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Κυριακή30/12/1814:00
12.Β΄ΌμιλοςΣ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚυριακή30/12/1814:00
13.Β΄ΌμιλοςΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή30/12/1814:30
14.Β΄ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2Κυριακή30/12/1814:35
15.Β΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή30/12/1815:00
16.Β΄ΌμιλοςΣ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή30/12/1815:00
17.Β΄ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΚυριακή30/12/1815:30
18.Β΄ΌμιλοςΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚυριακή30/12/1815:30
19.Β΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή30/12/1816:00
20.Β΄ΌμιλοςΣ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή30/12/1816:00
21.Β΄ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή30/12/1816:30
22.Β΄ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Κυριακή30/12/1816:30
23.Β΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΚυριακή30/12/1817:00
24.Β΄ΌμιλοςΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2Κυριακή30/12/1817:00
25.Β΄ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή30/12/1817:30
26.Κ12Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΣάββατο12/01/1912:00Αναβλήθηκε
27.Α΄ ΚατηγορίαΚ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο12/01/1915:000-4
28.Κ12ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΚυριακή13/01/1910:003-1
29.Κ12Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή13/01/1912:008-1
30.Α΄ ΚατηγορίαΑ.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή13/01/1915:000-0
31.Κ14ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΤετάρτη16/01/1915:305-0
32.Κ12Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2Σάββατο19/01/1912:00
33.Β΄ ΚατηγορίαΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ Σάββατο19/01/1915:30
34.Κ12ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2Κυριακή20/01/1910:30
35.Β΄ ΚατηγορίαΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚυριακή20/01/1912:45
36.Α΄ ΚατηγορίαΚ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΚυριακή20/01/1915:00
37.Κ16ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΤετάρτη23/01/1915:30
38.Β΄ ΚατηγορίαΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ Σάββατο26/01/1911:00
39.Κ14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017Σάββατο26/01/1915:00
40.Κ14ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή27/01/1910:00
41.Κ14ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΚυριακή27/01/1912:00
42.Α΄ ΚατηγορίαΑ.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00
43.Κ16ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣΤετάρτη30/01/1915:30
44.Κ16ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΣάββατο02/02/1912:00
45.Κ12ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΣάββατο02/02/1914:15
46.Κ12ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο02/02/1916:00
47.Κ12ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚυριακή03/02/1910:00
48.Κ12ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΚυριακή03/02/1911:45
49.Α΄ ΚατηγορίαΚ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή03/02/1915:00