Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 5 από 18 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΙΧΑΛΩΝ 7 ΧΙΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 55 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1900)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΣάββατο07/01/2315:001-2
2.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή08/01/2312:005-2
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο14/01/2315:000-2
4.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2Κυριακή15/01/2310:001-6
5.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Κυριακή15/01/2311:300-1
6.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2Κυριακή15/01/2313:000-3
7.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΚ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή15/01/2315:000-4
8.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΣάββατο21/01/2315:000-0
9.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Κυριακή22/01/2310:000-4
10.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚυριακή22/01/2312:005-1
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή22/01/2315:002-1
12.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2Σάββατο28/01/2310:00
13.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο28/01/2315:00
14.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚυριακή29/01/2310:00
15.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή29/01/2311:30
16.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣΚυριακή29/01/2313:00
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακή29/01/2315:00
18.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 16ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗΤετάρτη01/02/2315:00
19.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 16ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ / ΘΥΕΛΛΑ 1Πέμπτη02/02/2315:00
20.ΚΥΠΕΛΛΟΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΣάββατο04/02/2314:30
21.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 14ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΟΜΗΡΟΣ / ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣΚυριακή05/02/2311:00
22.ΚΥΠΕΛΛΟΑ.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή05/02/2314:30
23.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 16ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤετάρτη08/02/2315:00
24.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 16ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ / ΘΥΕΛΛΑ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣΠέμπτη09/02/2315:00
25.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚυριακή12/02/2310:00
26.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2Κυριακή12/02/2311:30
27.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1Κυριακή12/02/2313:00
28.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚυριακή12/02/2315:00
29.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 16ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤετάρτη15/02/2315:30
30.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΣάββατο18/02/2315:00
31.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚυριακή19/02/2300:00
32.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 14ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΟΜΗΡΟΣ / ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣΚυριακή19/02/2310:00
33.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ - 14ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Κυριακή19/02/2312:30
34.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή19/02/2315:00