Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Η Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, με ανακοίνωση της γνωστοποίησε ότι δίνετε παράταση μέχρι τις 31/12, για την έκδοση κάρτας υγείας. Όπως ενημέρωσε η Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, μετά και το πρόβλημα που προέκυψε με την ΕΠΟ, παρατείνεται η προθεσμία για την έκδοση της κάρτας υγείας αθλητή μέχρι τις 31-12-2018. Αυτό σημαίνει ουσιαστικά πρακτικά ότι μέχρι τότε θα μπορούν να αποκτήσουν κάρτα υγείας οι αθλητές.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 17/10/2018 ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ – ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, 18/10/2018 08:54
Αριθμός απόφασης: 08/2018-2019       Στη Χίο σήμερα 17-10-2018, ημέρα της εβδομάδας Τετάρτη στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χίου συνεδρίασε η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ένωσης.   Αφού εξέτασε τα φύλλα αγώνα και τις εκθέσεις των παρατηρητών, λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του Κ.Α.Π. και του Πειθαρχικού κώδικα της Ε.Π.Ο. αποφασίζει για τις εξής ποινές:... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 17/10/2018 ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 18/10/2018 08:53
Αριθμός απόφασης: 07/2018-2019      Στη Χίο σήμερα 17-10-2018, ημέρα της εβδομάδας Τετάρτη στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χίου συνεδρίασε η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ένωσης.   Αφού εξέτασε τα φύλλα αγώνα και τις εκθέσεις των παρατηρητών, λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του Κ.Α.Π. και του Πειθαρχικού κώδικα της Ε.Π.Ο. αποφασίζει για τις εξής ποινές:  ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟ ΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ , 16/10/2018 11:19
                                                                                      ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ          Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση της ΕΠΟ / Τμήμα Λειτουργίας Σχολών    Προπονητών Ποδοσφαίρου, θα λειτουργήσει Σχολή  Ανανέωσης Ταυτοτήτων    UEFA A , UEFA B , UEFA C  στην ΕΠΣ Χίου  στις 25 - 26 / 10 /2018.   Η σχολή θα λειτουργήσει στ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κ16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη17/10/1815:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Νικολαϊδης Κωνσταντίνος)
3-4
2.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη17/10/1815:30Αναβλήθηκε
3.ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΝΕΝΗΤΩΝΠέμπτη18/10/1815:45ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Γιαννούμης Γεώργιος)
3-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
2.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1816:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Γιαννούμης Γεώργιος)
3.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Χονδρέλης Ιωάννης)
4.Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
5.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Αλεξόπουλος Δημήτριος)
6.Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή21/10/1816:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής: Αποστολής Μ. - Κοτσώνης Ν.)
Β΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΣΕΝΤΑΣάββατο20/10/1815:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
8.Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο20/10/1816:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)
9.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής: Ντομάτας Ιωάννης)
10.Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή21/10/1812:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
1η αγωνιστική
11.Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη24/10/1816:30
Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)
13.Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1812:15ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Φεργαδιώτης Στρατής)
14.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1813:30ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Αλεξόπουλος Δημήτριος)
15.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1813:45ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Φεργαδιώτης Στρατής)
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1810:00ZHUKA S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Αξιώτης Σταμάτης)
17.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1811:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Γεωργούλης Ιώαννης)
18.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1813:00ZHUKA S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.