Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ανακοίνωση Προπόνησης γεννηθέντων 2005 , 24/1/2017 13:06
         Στα πλαίσια επιλογής της μικτής ομάδας Παίδων της Ε.Π.Σ. Χίου για το τρέχον έτος, τη Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2017, στις 3.00 μ.μ., στο Δημοτικό Στάδιο Χίου, θα γίνει η πρώτη συνάντηση - προπόνηση από τον ενωσιακό προπονητή Μιχάλη Χατζηδάκη των γεννηθέντων το 2005 (και μόνο) ποδοσφαιριστών. Καλούνται οι προπονητές των τμημάτων υποδομής των σ... περισσότερα...
Ανακοίνωση, 24/1/2017 12:59
 Τη Δευτέρα 23/1/2017 πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Στάδιο η τελευταία συγκέντρωση των μικτών ομάδων Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Χίου που συμμετείχαν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών ομάδων.   Εκτός του αποχαιρετιστήριου αγώνα, δόθηκαν και τα αναμνηστικά από την ΕΠΣ στους τυχερούς από την κοπή της πίτας που είχ... περισσότερα...
Ανακοίνωση , 24/1/2017 11:41
 Ο αναβληθέν αγώνας Κυπέλλου μεταξύ των ομάδων Δάφνη – Ατρόμητος ορίζεται τη Τετάρτη 01 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 14:30 στο γήπεδο του Δαφνώνα. ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: Μανάρας Ευάγγελος)0-7
2.Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο21/01/1715:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής: Φιστουρής Αχιλλέας)0-0
3.Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο21/01/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)3-0
4.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/01/1715:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής: Τσαμη Ιωαννα)1-1
5.Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής: Τσαμη Ιωαννα)1-2
6.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)2-2
Β΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00ΦΛΕΣΣΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής: Χονδρελλης Ιωαννης)3-2
8.Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣΕΝΤΑΚυριακή22/01/1711:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)0-3
9.Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή22/01/1712:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: Μακρής Παύλος)5-0
10.Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής: Φιστουρής Αχιλλέας)5-0
11.Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής: Μανάρας Ευάγγελος)0-0
1ος Όμιλος Junior
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΚΑΝΑΡΗΣ/ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΠΑΧ 3ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/1709:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-11
13.ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - ΚΟΦΙΝΑΣ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/1710:15ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-1
14.ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/01/1710:45ΓΑΡΡΗΣ Α.16-0
15.Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/1711:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-4
2ος Όμιλος Junior
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 2 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/01/1709:30ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
17.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/01/1710:45ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
18.ΠΑΧ 2 - ΚΟΦΙΝΑΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/01/1712:30ΓΑΡΡΗΣ Α.3-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο28/01/1715:00
2.Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο28/01/1715:00
3.Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο28/01/1715:30
4.Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή29/01/1715:00
5.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00
6.Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή29/01/1715:00
Β΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο28/01/1711:00
8.Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Ο ΔΟΞΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο28/01/1715:00
9.Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/01/1711:30
10.Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/1712:00
11.A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00
12.Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΣΕΝΤΑΚυριακή29/01/1715:00
2ος Όμιλος Junior
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΧ 1ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΤετάρτη25/01/1715:30
Νέων
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη25/01/1715:30
15.ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/01/1709:30
16.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/1710:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.