Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 17 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΒΡΟΝΤΑΔΟ ΔΗΜ. ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 95 x 50 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 4000)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ProJunior 1ος ΌμιλοςΠΑΧ 1 - ΠΑΧ 2Σάββατο03/06/1717:30
2.ProJunior 2ος ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΧ 3Σάββατο03/06/1717:30
3.ProJunior 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο03/06/1718:00
4.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΜΙΚΡΑΣΑΤΙΚΗ 1Σάββατο03/06/1718:00
5.ProJunior 1ος ΌμιλοςΣ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Σάββατο03/06/1718:30
6.ProJunior 2ος ΌμιλοςΠΑΧ 3 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΣάββατο03/06/1718:30
7.ProJunior 1ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 - ΠΑΧ 1Σάββατο03/06/1719:00
8.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2Σάββατο03/06/1719:00
9.ProJunior 1ος ΌμιλοςΠΑΧ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣάββατο03/06/1719:30
10.ProJunior 2ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 - ΜΙΚΡΑΣΑΤΙΚΗ 1Σάββατο03/06/1719:30
11.ProJunior 1ος ΌμιλοςΣ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο03/06/1720:00
12.ProJunior 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο03/06/1720:00
13.ProJunior 1ος ΌμιλοςΑ.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3Κυριακή04/06/1717:30
14.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚυριακή04/06/1717:30
15.ProJunior 1ος ΌμιλοςΠΑΧ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚυριακή04/06/1718:00
16.ProJunior 2ος ΌμιλοςΠΑΧ 3 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή04/06/1718:00
17.ProJunior 1ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή04/06/1718:30
18.ProJunior 2ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΚυριακή04/06/1718:30
19.ProJunior 1ος ΌμιλοςΣ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΧ 2Κυριακή04/06/1719:00
20.ProJunior 2ος ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΜΙΚΡΑΣΑΤΙΚΗ 1Κυριακή04/06/1719:00
21.ProJunior 1ος ΌμιλοςΑ.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΠΑΧ 1Κυριακή04/06/1719:30
22.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2Κυριακή04/06/1719:30
23.ProJunior 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΚυριακή04/06/1720:00
24.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΑΧ 3Κυριακή04/06/1720:00
25.ProJunior 1ος ΌμιλοςΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Σάββατο10/06/1717:30
26.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣάββατο10/06/1717:30
27.ProJunior 1ος ΌμιλοςΠΑΧ 2 - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3Σάββατο10/06/1718:00
28.ProJunior 2ος ΌμιλοςΠΑΧ 3 - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2Σάββατο10/06/1718:00
29.ProJunior 1ος ΌμιλοςΑ.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΧ 1Σάββατο10/06/1718:30
30.ProJunior 2ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΑΤΙΚΗ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΣάββατο10/06/1718:30
31.ProJunior 1ος ΌμιλοςΑ.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΠΑΧ 2Σάββατο10/06/1719:00
32.ProJunior 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣάββατο10/06/1719:00
33.ProJunior 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3Σάββατο10/06/1719:30
34.ProJunior 2ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΑΤΙΚΗ 1 - ΠΑΧ 3Σάββατο10/06/1719:30
35.ProJunior 1ος ΌμιλοςΠΑΧ 1 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΣάββατο10/06/1720:00
36.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΣάββατο10/06/1720:00
37.ProJunior 1ος ΌμιλοςΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 3 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΚυριακή11/06/1718:00
38.ProJunior 2ος ΌμιλοςΑ.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚυριακή11/06/1718:00
39.ProJunior 1ος ΌμιλοςΠΑΧ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή11/06/1718:30
40.ProJunior 2ος ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2Κυριακή11/06/1718:30
41.ProJunior 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Κυριακή11/06/1719:00
42.ProJunior 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΜΙΚΡΑΣΑΤΙΚΗ 1Κυριακή11/06/1719:00
43.Τελικοί αγώνες ΤζούνιορΠΑΧ 3 - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1 (Μικρός Τελικός)Τετάρτη14/06/1718:000-8
44.Τελικοί αγώνες ΤζούνιορΚΟΦΙΝΑΣ 1 - ΠΑΧ 2 (Τελικός)Τετάρτη14/06/1719:153-4