Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 17 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΒΡΟΝΤΑΔΟ ΔΗΜ. ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 95 x 50 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 4000)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-14ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΚυριακή22/09/1912:001-2
2.Κ-14Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο05/10/1910:001-1
3.Κ-14Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΣάββατο05/10/1912:005-0
4.Α΄ΚατηγορίαςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΣάββατο05/10/1915:003-2
5.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣάββατο05/10/1917:304-1
6.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή06/10/1916:301-9
7.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΤετάρτη09/10/1917:001-5
8.Β΄ΚατηγορίαςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΣάββατο12/10/1916:300-2
9.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Κυριακή13/10/1910:300-17
10.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2Κυριακή13/10/1912:151-1
11.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΤετάρτη16/10/1916:00
12.Κ-14Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΤετάρτη16/10/1918:15
13.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣάββατο19/10/1913:30
14.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΣάββατο19/10/1915:30
15.Β΄ΚατηγορίαςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣάββατο19/10/1918:00
16.Α΄ΚατηγορίαςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00
17.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΤετάρτη23/10/1916:00
18.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ Σάββατο26/10/1911:00
19.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Σάββατο26/10/1913:30
20.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΣάββατο26/10/1916:00
21.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΠ.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2Κυριακή27/10/1910:00
22.Κ-16Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΚυριακή27/10/1912:00
23.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή27/10/1914:15
24.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΚυριακή27/10/1916:00
25.Α΄ΚατηγορίαςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΣάββατο02/11/1915:00
26.Κ-14Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΚυριακή03/11/1912:00
27.Β΄ΚατηγορίαςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚυριακή03/11/1915:00
28.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚυριακή03/11/1917:30