Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 08/4/2024 11:13
 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΙΟΥ       Αριθμός απόφασης: 32/2023-2024      ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 05/4/2024 09:15
 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΙΟΥ       Αριθμός απόφασης: 31/2023-2024      ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ , 01/4/2024 10:13
 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΙΟΥ       Αριθμός απόφασης: 30/2023-2024      ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 27/3/2024 10:00
 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΙΟΥ       Αριθμός απόφασης: 29/2023-2024      ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ , 15/3/2024 11:00
 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΙΟΥ       Αριθμός απόφασης: 28/2023-2024      ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Play Off Α΄ Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη10/04/2417:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βενέτης Ιωάννης)
2-0
2.Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΥΡΓΙΟΥΤετάρτη10/04/2417:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
Play Out A΄ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/04/2417:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕ)
Play Out Β΄ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο13/04/2415:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: Φεργαδιώτης Στρατής)
Play Οff Β΄ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο13/04/2417:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Θ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΛΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/04/2413:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Play Off Α΄ Κατηγορίας
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/04/2417:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕ)
2.Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή14/04/2417:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: Νικολαϊδης Κωνσταντίνος)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.)
9η αγωνιστική
3.Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΠΥΡΓΙΟΥΤετάρτη17/04/2417:00
4.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΤετάρτη17/04/2417:00
10η αγωνιστική
5.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/04/2417:00
6.Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/04/2417:00
Play Out A΄ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή14/04/2417:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: Μυριαγκός Βασίλειος)
5η αγωνιστική
8.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/04/2417:00
9.Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή21/04/2417:00
Play Out Β΄ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή14/04/2413:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ρούλης Παντελής)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕ)
5η αγωνιστική
11.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/04/2417:00
12.Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/04/2414:00
Play Οff Β΄ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή14/04/2413:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Θ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
5η αγωνιστική
14.Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο20/04/2417:00
15.ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/04/2413:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/04/2410:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Ε.
17.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/04/2412:00ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Ε.
12η αγωνιστική
18.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/04/2410:00
19.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/04/2410:00
20.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/04/2412:00
21.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/04/2414:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.