Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
Κ-12 Όμιλος Κυπελλούχου
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΚΟΦΙΝΑΣ 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 09:30 | ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΑΝΑΡΗ Μ. | 0-1 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΕΝΝΕΡΜΠΙΧΛΕΡ Ε. | 6-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 14:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΖΙΟΥΛΗΣ Ν. | 2-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 16:00 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΖΙΟΥΛΗΣ Ν. | 1-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:30 | ΖΙΟΥΛΗΣ Ν., ΣΕΛΛΗ Α. | 0-8 |
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 | ΧΕΝΝΕΡΜΠΙΧΛΕΡ Ε., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. | 2-8 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 29/02/20 | 10:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν. | 0-10 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 29/02/20 | 12:00 | ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. | 2-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. | 1-4 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΖΙΟΥΛΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α. | 6-1 |
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΖΙΟΥΛΗΣ Ν. | 13-1 |
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 16:00 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. | 0-5 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 10:30 | Αναβλήθηκε | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | Αναβλήθηκε | |
ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 12:00 | Αναβλήθηκε | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 12:30 | Αναβλήθηκε |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 28/03/20 | 09:15 | Αναβλήθηκε | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 29/03/20 | 10:30 | Αναβλήθηκε | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΟΦΙΝΑΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 29/03/20 | 11:00 | Αναβλήθηκε | |
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 29/03/20 | 12:00 | Αναβλήθηκε |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 15/04/20 | 15:00 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 15/04/20 | 16:30 | ||
ΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 15/04/20 | 18:00 | ||
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 15/04/20 | 19:30 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 26/04/20 | 11:00 | ||
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΚΟΦΙΝΑΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 26/04/20 | 12:30 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 26/04/20 | 14:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 26/04/20 | 15:30 |