Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Play Off Α΄ Κατηγορίας

Play Out A΄ Κατηγορίας >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη20/03/2416:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Θ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη20/03/2416:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.3-5
Ρεπό: Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή24/03/2416:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή24/03/2416:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη27/03/2416:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.0-3
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΠΥΡΓΙΟΥΤετάρτη27/03/2416:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε.1-1
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή31/03/2417:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή31/03/2417:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΙΟΜΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-1
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΤετάρτη03/04/2417:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Θ., ΚΑΝΑΡΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΠΥΡΓΙΟΥΤετάρτη03/04/2417:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΚΟΥΚΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή07/04/2417:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή07/04/2417:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΙΟΜΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2
Ρεπό: Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη10/04/2417:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.2-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΥΡΓΙΟΥΤετάρτη10/04/2417:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/04/2417:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή14/04/2417:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΙΟΜΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΠΥΡΓΙΟΥΤετάρτη17/04/2417:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΤετάρτη17/04/2417:00
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/04/2417:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/04/2417:00
Ρεπό: Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ