Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Προ Τζούνιορ Β΄ Όμιλος

<< Προ Τζούνιορ Α΄ Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1817:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1817:30ΚΑΖΑΣ Ι.
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1818:00ΛΙΑΔΗΣ Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1818:30ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1819:00ΚΑΖΑΣ Ι.
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1819:30ΛΙΑΔΗΣ Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/05/1820:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1809:30ΣΕΛΛΗ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1810:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1810:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1811:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1811:30ΣΕΛΛΗ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1812:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/05/1812:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1817:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1817:30ZHUKA S.
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1818:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1818:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
Ρεπό: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1819:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1819:30ZHUKA S.
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/06/1820:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
Ρεπό: Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1811:15ΛΙΑΔΗΣ Κ.
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1811:15ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1811:45ΣΕΛΛΗ Α.
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1811:45ZHUKA S.
Ρεπό: Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1812:15ΣΕΛΛΗ Α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1812:15ZHUKA S.
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/06/1812:45ΛΙΑΔΗΣ Κ.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ