Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
2ος Όμιλος Junior
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΦΙΝΑ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 30/04/14 | 16:30 | 5-0 | |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 30/04/14 | 19:00 | 1-1 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Δευτέρα | 26/05/14 | 17:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 4-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 07/05/14 | 17:45 | ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΕΛΕΚΟΣ Π. | 1-1 |
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 07/05/14 | 19:00 | ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΕΛΕΚΟΣ Π. | 2-2 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Πέμπτη | 08/05/14 | 18:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. | 2-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 11/05/14 | 18:15 | ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ Θ. | 2-5 |
ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 11/05/14 | 19:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 3-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Δευτέρα | 12/05/14 | 17:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. | 9-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΦΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 14/05/14 | 16:30 | ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ Θ. | 1-2 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Τετάρτη | 14/05/14 | 17:45 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. | 1-2 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 14/05/14 | 19:00 | ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ Θ. | 1-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 17/05/14 | 16:30 | ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 6-0 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 17/05/14 | 19:00 | ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 2-2 |
Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ - ΚΟΦΙΝΑ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Δευτέρα | 19/05/14 | 17:00 | ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΑΡΡΗΣ Α. | 0-8 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 21/05/14 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ Μ. | 0-7 |
ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Τετάρτη | 21/05/14 | 19:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 3-4 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Πέμπτη | 22/05/14 | 17:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 2-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 24/05/14 | 16:30 | ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. | 4-1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 24/05/14 | 17:45 | ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. | 4-1 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΚΟΦΙΝΑ | ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 24/05/14 | 19:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΠΑΡΟΣ Κ. | 0-5 |