Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη19/09/1817:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο22/09/1816:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο22/09/1817:00ΣΕΛΛΗ Α., ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο22/09/1817:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)4-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)3-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή23/09/1816:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)0-3
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή23/09/1817:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-4 παρ.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο27/10/1815:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-2
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο27/10/1815:30ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή28/10/1815:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)2-1 παρ.
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ