Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
Α΄Κατηγορίας


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο05/10/1915:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.3-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο05/10/1916:30ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή06/10/1916:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή06/10/1916:30ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή06/10/1916:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-1
Ρεπό: Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη09/10/1916:30ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-1
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο12/10/1916:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ.0-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή13/10/1916:30ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.1-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή13/10/1916:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.2-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή13/10/1916:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη16/10/1916:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή20/10/1916:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-1
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-1
Ρεπό: Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή27/10/1915:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή27/10/1915:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-5
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή27/10/1915:30ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή27/10/1915:30ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.0-0
Ρεπό: Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο02/11/1915:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.4-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο02/11/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.2-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-0
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-3
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.2-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο09/11/1915:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΤΖΕΤΑ Κ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-7
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/11/1915:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο16/11/1915:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή17/11/1915:00
Ρεπό: Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο23/11/1915:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή24/11/1915:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
Ρεπό: Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο30/11/1915:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή01/12/1915:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Ρεπό: Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο07/12/1915:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή08/12/1915:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή08/12/1915:00
Ρεπό: Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/12/1912:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή15/12/1915:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο18/01/2015:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο18/01/2015:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή19/01/2015:00
Ρεπό: Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο25/01/2015:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/01/2015:30
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο25/01/2015:30
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή26/01/2015:30
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή26/01/2015:30
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο01/02/2015:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο01/02/2015:30
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή02/02/2015:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή02/02/2015:30
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή02/02/2015:30
Ρεπό: Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο08/02/2016:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή09/02/2016:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή09/02/2016:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή09/02/2016:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή09/02/2016:00
Ρεπό: Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο15/02/2016:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο15/02/2016:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή16/02/2013:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή16/02/2016:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή16/02/2016:00
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο22/02/2016:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο22/02/2016:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο22/02/2016:30
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή23/02/2016:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή23/02/2016:00
Ρεπό: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο07/03/2016:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο07/03/2016:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο07/03/2016:30
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή08/03/2016:30
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή08/03/2016:30
Ρεπό: Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο14/03/2016:30
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο14/03/2016:30
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή15/03/2016:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/03/2016:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/03/2017:30
Ρεπό: Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/03/2016:30
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο21/03/2016:30
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/03/2013:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/03/2016:30
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή22/03/2016:30
Ρεπό: Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο28/03/2016:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο28/03/2016:30
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο28/03/2018:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/03/2017:30
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή29/03/2017:30
Ρεπό: Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή05/04/2017:30
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή05/04/2017:30
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/04/2017:30
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή05/04/2017:30
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή05/04/2017:30
Ρεπό: Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ