Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/12/2211:15ΤΖΕΤΑ Κ.4-4
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/12/2212:30ΚΥΡΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.0-6
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/12/2210:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/12/2211:15ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.20-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/12/2212:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠαρασκευή23/12/2215:30ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.6-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/01/2310:00ΤΖΕΤΑ Κ.1-6
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή15/01/2310:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.3-5
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή15/01/2311:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.11-1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/01/2311:30ΤΖΕΤΑ Κ.0-1
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή15/01/2313:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/01/2313:00ΤΖΕΤΑ Κ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο28/01/2310:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/2310:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/01/2311:30ΚΥΡΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.1-4
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/2311:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/01/2313:00ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Α.3-2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/2313:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.11-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/02/2310:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή12/02/2310:00
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή12/02/2311:30
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/02/2311:30
ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή12/02/2313:00
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/02/2313:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/02/2310:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο25/02/2310:00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο25/02/2311:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/02/2311:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο25/02/2313:00
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/02/2313:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/03/2310:00
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/03/2310:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/03/2311:30
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/03/2311:30
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/03/2313:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/03/2313:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 1
ΗΡΑΚΛΗΣ / ΑΤΛΑΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1