Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Κατηγορία

<< Play Off Β΄ Κατηγορίας

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο30/09/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΜΗΛΙΟΣ Ν.0-7
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο30/09/1718:00ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-2
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή01/10/1714:45ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-3
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣΕΝΤΑΚυριακή01/10/1717:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή01/10/1717:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο07/10/1715:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣάββατο07/10/1716:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)8-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο07/10/1717:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-2
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή08/10/1713:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο14/10/1716:30ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο14/10/1716:30ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή15/10/1716:30ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)6-0
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΣΕΝΤΑΚυριακή15/10/1716:30ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)8-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη18/10/1716:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/10/1715:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-9
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/10/1717:15ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-4
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.2-1
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο04/11/1715:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.5-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.2-2
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣΕΝΤΑΣάββατο04/11/1715:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-2
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο04/11/1717:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-3
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-0
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο18/11/1717:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.2-1
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη22/11/1716:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-7


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.1-0
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο25/11/1717:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.2-1
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ.5-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή26/11/1715:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή03/12/1712:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.0-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/12/1712:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.2-1
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/12/1712:30ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)6-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΕΛΛΗ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)9-0
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΣΕΝΤΑΤετάρτη20/12/1715:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΣΕΛΛΗ Α.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-3
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΣΕΝΤΑΚυριακή10/12/1715:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-1
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή10/12/1715:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή10/12/1717:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΕΛΛΗ Α., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο13/01/1815:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-0
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο13/01/1815:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΕΛΛΗ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη17/01/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΣΕΝΤΑΣάββατο27/01/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-2
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή28/01/1812:00ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.0-8
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή28/01/1815:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-4
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη31/01/1815:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΣΕΛΛΗ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-3
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-1
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή11/02/1812:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή11/02/1812:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-8
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ZHUKA S., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο24/02/1815:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο24/02/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.5-0
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/02/1812:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-0
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΣΕΝΤΑΚυριακή25/02/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.0-2
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/02/1815:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΓΑΡΡΗΣ Α.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο03/03/1815:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.0-2
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή04/03/1812:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή04/03/1815:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΖΑΣ Ι.0-1
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή04/03/1815:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.2-1
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη07/03/1816:00ΚΑΖΑΣ Ι., ZHUKA S., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΣάββατο17/03/1815:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΣΕΛΛΗ Α., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-0
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/03/1815:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.3-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή18/03/1812:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)9-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή18/03/1815:30ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.4-1
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΣΕΝΤΑΚυριακή18/03/1815:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο31/03/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-5
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο31/03/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο31/03/1818:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.5-1
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣΕΝΤΑΚυριακή01/04/1816:00ΦΥΛΑΚΤΟΣ Ο., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.1-3
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή01/04/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΦΛΕΣΣΑΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο14/04/1815:30ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-5
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή15/04/1817:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-2
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚυριακή15/04/1817:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-3
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/04/1817:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π.0-10
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/04/1817:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή22/04/1813:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.2-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/04/1813:00ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.5-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/04/1813:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΣΕΛΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή22/04/1813:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.4-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΚυριακή22/04/1813:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)6-0