Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Β΄Κατηγορίας


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΣΕΝΤΑΣάββατο05/10/1916:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο05/10/1916:30
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο05/10/1917:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή06/10/1912:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή06/10/1916:30
Ρεπό: Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη09/10/1916:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη09/10/1917:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο12/10/1911:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο12/10/1916:30
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/10/1916:30
Ρεπό: Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη16/10/1916:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο19/10/1915:30
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣΕΝΤΑΣάββατο19/10/1916:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο19/10/1918:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή20/10/1912:00
Ρεπό: Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη23/10/1916:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη23/10/1916:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/10/1911:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/10/1916:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο26/10/1916:00
Ρεπό: Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή03/11/1912:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/11/1915:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή03/11/1915:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/11/1917:30
Ρεπό: Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο09/11/1911:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή10/11/1915:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή10/11/1915:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΣΕΝΤΑΚυριακή10/11/1915:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή10/11/1917:30
Ρεπό: Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη13/11/1915:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή17/11/1912:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/11/1912:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/11/1915:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/11/1917:30
Ρεπό: Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/11/1911:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο23/11/1915:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/11/1915:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/11/1914:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/11/1916:30
Ρεπό: Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο30/11/1915:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο30/11/1917:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή01/12/1912:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή01/12/1915:00
Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο07/12/1911:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΣΕΝΤΑΣάββατο07/12/1915:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο07/12/1915:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή08/12/1917:30
Ρεπό: Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο14/12/1915:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο14/12/1915:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣΕΝΤΑΚυριακή15/12/1915:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/12/1917:30
Ρεπό: Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη15/01/2015:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο18/01/2011:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/01/2012:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/01/2015:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή19/01/2017:30
Ρεπό: Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη22/01/2016:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο25/01/2017:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή26/01/2012:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή26/01/2015:30
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣΕΝΤΑΚυριακή26/01/2015:30
Ρεπό: Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/02/2011:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο01/02/2015:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο01/02/2015:30
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο01/02/2015:30
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή02/02/2013:00
Ρεπό: Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΣΕΝΤΑΣάββατο08/02/2016:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο08/02/2016:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο08/02/2016:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο08/02/2016:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή09/02/2012:00
Ρεπό: Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΣΕΝΤΑΣάββατο15/02/2011:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο15/02/2016:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή16/02/2015:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή16/02/2016:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή16/02/2017:30
Ρεπό: Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΣάββατο22/02/2012:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο22/02/2016:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή23/02/2013:30
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή23/02/2015:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή23/02/2017:30
Ρεπό: Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο07/03/2011:00
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο07/03/2016:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή08/03/2016:30
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣΕΝΤΑΚυριακή08/03/2016:30
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή08/03/2016:30
Ρεπό: Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο14/03/2016:30
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο14/03/2016:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή15/03/2012:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/03/2014:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/03/2015:00
Ρεπό: Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/03/2011:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΣΕΝΤΑΣάββατο21/03/2016:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/03/2016:30
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή22/03/2016:30
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή22/03/2016:30
Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο28/03/2015:30
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο28/03/2016:30
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή29/03/2012:00
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/03/2015:30
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/03/2018:00
Ρεπό: Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο04/04/2015:00
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο04/04/2015:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο04/04/2015:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο04/04/2017:30
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο04/04/2017:30
Ρεπό: Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ