Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο05/11/2215:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή06/11/2215:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.3-1
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή06/11/2215:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο12/11/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.0-1
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο12/11/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή13/11/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.1-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή13/11/2215:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο19/11/2215:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.2-3
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή20/11/2215:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.0-1
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-2
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή20/11/2215:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/11/2215:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο26/11/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο26/11/2215:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή27/11/2215:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.0-1
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.2-5
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΣάββατο10/12/2215:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.3-1
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο10/12/2215:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΕΤΑ Κ.1-1
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή11/12/2215:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.5-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο17/12/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ.0-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή18/12/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.3-3
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή18/12/2215:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.0-6


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο07/01/2315:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.1-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο07/01/2315:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.0-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή08/01/2315:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.0-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή08/01/2315:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο14/01/2315:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.0-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή15/01/2315:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.5-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.2-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή22/01/2315:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΠΙΕΤΡΗΣ Γ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.0-4
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή22/01/2315:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΠΥΡΓΙΟΥ
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο28/01/2315:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.2-1
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή29/01/2315:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο11/02/2315:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή12/02/2315:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή12/02/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο18/02/2315:00
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/02/2300:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή19/02/2315:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο04/03/2315:00
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο04/03/2315:00
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή05/03/2315:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/03/2315:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο11/03/2315:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο11/03/2315:00
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή12/03/2315:00
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή12/03/2315:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο18/03/2300:00
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/03/2300:00
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή19/03/2300:00
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή19/03/2300:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ