Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΣάββατο05/11/2215:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.0-5
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο05/11/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.2-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-3
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη09/11/2215:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη18/01/2315:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.5-1
Ρεπό: Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣΕΝΤΑΣάββατο12/11/2215:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.2-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή13/11/2212:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.3-2
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή13/11/2212:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή13/11/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.1-3
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.1-3
Ρεπό: Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣΕΝΤΑΣάββατο19/11/2215:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο19/11/2215:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.5-3
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή20/11/2214:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΛΕΒΙΣ Τ.10-1
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή20/11/2217:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.1-2
Ρεπό: Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΤΖΕΤΑ Κ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή27/11/2212:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.1-5
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή27/11/2212:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.2-7
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή27/11/2215:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή27/11/2215:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-0
Ρεπό: Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο03/12/2215:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.1-3
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΣΕΝΤΑΣάββατο03/12/2215:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.3-0
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή04/12/2212:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-0
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή04/12/2215:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΤΖΕΤΑ Κ.6-1
Ρεπό: Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο10/12/2215:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.1-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο10/12/2215:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή11/12/2215:00ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΤΑ Κ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.1-8
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΤετάρτη01/02/2315:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Ρεπό: Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/12/2215:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο17/12/2215:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.2-3
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ.1-4
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή18/12/2212:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο07/01/2315:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή08/01/2311:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Σ.2-7
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή08/01/2312:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Π.5-2
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΣΕΝΤΑΚυριακή08/01/2315:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΟΣΧΟΣ Σ.1-3
Ρεπό: Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο14/01/2315:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή15/01/2312:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.0-5
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή15/01/2312:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΕΤΡΗΣ Γ.3-2
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΦΛΕΣΣΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.0-4
Ρεπό: Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο21/01/2315:00ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ Κ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ.5-2
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΣΕΝΤΑΣάββατο21/01/2315:30ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-3
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή22/01/2312:00ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.1-1
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/01/2312:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΝΤΑΤΗΣ Ν.5-1
Ρεπό: Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΣάββατο28/01/2315:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-7
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο28/01/2315:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.2-0
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο28/01/2315:30ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΕΤΑ Κ.2-2
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή29/01/2312:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Σ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ.2-0
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή29/01/2315:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΑΝΑΡΗ Μ., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Α.0-3
Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο11/02/2315:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣΕΝΤΑΣάββατο11/02/2315:00
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή12/02/2312:00
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή12/02/2315:00
Ρεπό: Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο18/02/2315:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο18/02/2315:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή19/02/2311:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή19/02/2312:00
Ρεπό: Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο04/03/2315:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/03/2312:00
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή05/03/2312:00
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή05/03/2315:00
Ρεπό: Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο11/03/2315:00
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή12/03/2312:00
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/03/2315:00
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΣΕΝΤΑΚυριακή12/03/2315:00
Ρεπό: Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο18/03/2315:00
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο18/03/2315:00
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/03/2312:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή19/03/2315:00
Ρεπό: Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ρεπό: Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ
Ρεπό: Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ